A Nemzedékek Egymásért Egyesület információs és kommunikációs technológiai eszközökkel való felszerelése

2021.06.27

Pályázatunk a  Városi Civil Alap keretében "civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása" (2021.) c. pályázat már döntéselőkészítési szakaszban van. Célunk a  Nemzedékek Egymásért Egyesület információs és kommunikációs technológiai eszközökkel való felszerelése. 2020. szeptemberében új lendülettel vágtunk bele a munkába, jelenleg majdnem 60 tagunk és több, mint 120 önkéntesünk van.  A pályázattal az ő munkájukat szeretnénk segíteni a beszerzendő eszközökkel.

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el